Rubicon Zegarek GLORIA RN10B32-T Wyprzedaż
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena regularna:
199.00
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Producent: Bisset
Kod produktu: RN10B32-T Wyprzedaż
Opis
  • Mechanizm kwarcowy zasilany baterią
  • Szkiełko mineralne
  • Koperta  Metalowa
  • Bransoleta metalowa(możemy skrócić bransoletę do podanego obwodu ręki)
  • Szerokość koperty:16mm
  • Wysokość koperty:32mm
  • Grubość koperty:7mm