Informacje o firmie

Lokalizacja i historia

Sklep i zakład zegarmistrzowski prowadzony przez Lucynę i Jacka Kruków, działa w Bochni od roku 1989. Ulokowani w samym centrum miasta, na rogu bocheńskiego rynku, jesteśmy od lat znani i rozpoznawani w całym powiecie. Pomimo ograniczonej powierzchni udaje się nam przedstawić w ofercie kilkaset zegarków z praktycznie wszystkich popularnych marek.

Nie tylko sklep

Oprócz sprzedaży zegarków, zegarów, kalkulatorów i innych urządzeń elektronicznych oferujemy pomoc i doradztwo przy wyborze zegarka, a także pełen zakres usług zegarmistrzowskich - począwszy od wymiany baterii przez dopasowanie rozmiaru bransolety, aż po naprawy zegarków wszelkich typów.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie fachowo doradzać także w kwestiach technicznych - pomagając dobrać zegarek do potrzeb ale też możliwości finansowych każdego klienta. Różnice pomiędzy szkiełkiem szafirowym a mineralnym, kopertą stalową a z tworzywa sztucznego, układem mechaniczmym lub kwarcowym, wodoodpornością 30m a 300m - to wszystko po rozmowie z nami stanie się jasne i zrozumiałe. Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze zegarka, napisz do nas (L.J.KRUK@WP.PL) lub zadzwoń (+48(14)6123559) 609730114- chętnie pomożemy.

Działalność w internecie

Po sukcesie w sprzedaży i usługach na rynku lokalnym, naturalnym krokiem stało się rozszerzenie swojej działalności na internet. W lutym 2008 roku zaistnieliśmy w serwisie Allegro jako LJK14 i bardzo szybko zdobyliśmy uznanie kupujących. Jesienią 2013, po ponad 5 latach obecności na Allegro, mieliśmy sporo ponad 2000 sprzedanych zegarków, mając przy tym 100.0% pozytywnych opini i maksymalne oceny we wszystkich kategoriach:

Obecnie pomimo prowadzenia własnego sklepu pod adresem www.lkruk.pl, nadal prowadzimy sprzedaż w serwisie Allegro, podtrzymując dobrą passę zarówno pod względem opinii jak i ocen wystawianych przez kupujących. Powyżej fragment naszej strony z Allegro, osoby pragnące przeglądnąć także opinie naszych klientów zapraszamy do serwisu: sprawdź nas.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl